Coraz bliżej kolejny bieg, w którym udział wezmą nasi nauczyciele. Już 19 czerwca 2015r. o godz. 23:59 rusza Nocny Bieg Świętojański. Trzymajmy kciuki za panią Katarzynę Wilczewską, która wraz z kilkoma rodzicami swoich wychowanków (kl.I a) udowodnią, że „dla chcącego, nie ma nic trudnego”.

Powodzenia:-)

Biegamy, biegami i…dobiegamy:-)

Dystans na dyszkę, pokonać zadyszkę…taki cel przyświecał pani Kasi Wilczewskiej podczas X Nocnego Biegu Świętojańskiego. A kiedy dodatkowo transparent przygotowany przez mamy z I a, które dzielnie kibicowały do samej mety motywował, to jakże tu nie pokonać zadyszki?;-) A zwłaszcza, że uczniowie I a zasypiali z trzymanymi kciukami za swoją wychowawczynię. Gratulujemy kolejnego medalu dla pani Kasi i…dla I a:-)

Dziękujemy rodzicom dzieci z klasy I a dzielnie kibicującym pani Wilczewskiej. Ich wytrwałość i zaangażowanie można zobaczyć na filmie poniżej (np 56 sekunda filmu i 1,29 minuta filmu). Aby obejrzeć film, kliknij zdjęcie poniżej.