Drodzy uczniowie klas 7-mych i 8-mych,

witam Was ponownie. Przed nami druga lekcja doradztwa online – możecie się ich spodziewać co dwa tygodnie. Bardzo dziękuję wszystkim z Was, którzy wysłali mi zadana z poprzedniej lekcji. Oczywiście macie plusy!

Dziś przyjrzymy się jak obecna sytuacja (przymusowa kwarantanna) wpływa na branże. Które z nich przetrwają, a wręcz zyskają (zapotrzebowanie na nie będzie się zwiększać)? A które zagrożone są kryzysem i jest prawdopodobne, że ogłoszą upadłość?

Całe zadanie znajdziecie TUTAJ

Podobnie jak poprzednio, czekam na Wasze odpowiedzi. Każda z nich kosztuje plusa ?

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Kochani ósmoklasiści!

Jeżeli napotkacie na kłopoty w wyborze przyszłej szkoły – polecam Wam skontaktowanie się z profesjonalnymi doradcami zawodowymi z naszej Poradni psychologiczno-pedagogicznej nr 2. Wiem, że czekają na Was i są gotowi na udzielenie wskazówek online. Wystarczy zadzwonić do sekretariatu Poradni. Łapcie kontakt.

Pozdrawiam ciepło

Ewelina Mężeńska