• To wydarzenie minęło.

Komunikat w sprawie organizacji pracy szkoły w przypadku strajku nauczycieli

3 kwietnia 2019 godz.08:00 do17:00

Szanowni Rodzice

W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019 r. ogólnopolskim protestem w placówkach oświatowych informujemy o możliwości wystąpienia od tego dnia, aż do odwołania, utrudnień w funkcjonowaniu naszej Szkoły.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie w czasie trwania protestu pracowników Szkoły.

Dyrekcja w miarę możliwości będzie starała się zagwarantować opiekę każdemu dziecku, które pojawi się w placówce, jednak w obecnej chwili nie posiada informacji o ilości strajkujących nauczycieli i nie będzie jej posiadać wcześniej niż w dniu strajku.

O wszelkich decyzjach strajkujących, mających wpływ na dalsze funkcjonowanie Szkoły, w tym przede wszystkim o terminie zakończenia protestu, będziemy informować Państwa na bieżąco.

W zaistniałej sytuacji prosimy Państwa o wyrozumiałość i uważne śledzenie strony internetowej Szkoły, na której będę zamieszczać informacje na bieżąco.

Data:
3 kwietnia 2019