Laurę już poznaliście w ramach projektu „Przerwa z Pasją” – to ta drobna dziewczynka, która wymiatała na parkiecie pokazując nam najróżniejsze figury w rytm muzyki. Dziś możemy wszyscy do niej mówić „Mistrzyni”!

W zeszłą sobotę, 19 listopada, Laura Chałubowicz, b girl AURA, zajeła 1 miejsce oraz zdobyła tytuł pierwszego w historii Mistrzostwa Polski w Breakingu w systemie sportowym w Gorzowie Wielkopolskim – impreza organizowana była przez studio tańca Parkieciarnia. Pod tytułem Gorzów Funkowo ⭐ Turniej jest imprezą zamykającą Poland Breaking Tour 2022 – ligę prowadzącą do pierwszych w historii oficjalnych Mistrzostw Polski w tańcu Breaking! 😍⭐ Turniej wspiera WDSF (World Dance Sport Federation) oraz Polska Federacja Tańca Ulicznego. Więcej informacji znajdziecie w linku oraz na stronie dancesport.pl

Zmagania Laury można obejrzeć TUTAJ, a samą Laurę od czasu 1:46:00.

Serdecznie gratulujemy Laurze i życzymy dalszych sukcesów!