Już po raz dwudziesty trzeci w odbyły się w  naszej szkole Igrzyska Klas III. Wszyscy uczestnicy startowali w biegu na 150 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. W ten sposób wyłoniono najwszechstronniejszych sportowców w kategorii dziewcząt i chłopców. Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji złote medale zdobyli: Nadia Rokosz i Martin Pietrzak, srebrne medale dla Weroniki Rygała i Kacpra Kołodziejskiego oraz brązowe medale dla Mai Kacik i Michała Marchewki.  Wszyscy uczestnicy otrzymali też pamiątkowe medale za start w zawodach ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy wychowawczyniom III A za przygotowanie do startu, uczniom klas ósmych i szóstych za pomoc w organizacji i sedziowaniu, oraz licznie przybyłym rodzicom za gorący doping.