Drogi Uczniu,

Szanowny Rodzicu,

Od poniedziałku nauczyciele pracują w systemie on-line. Uczniu przejmujesz odpowiedzialność za swoją naukę! Twoim obowiązkiem jest codzienna samodzielna praca w domu. Nauczyciele będą zamieszczali na bieżąco informacje, co musisz zrobić w danym dniu. Jutro na stronie internetowej naszej szkoły zostanie zamieszczona dokładna instrukcja z podziałem na klasy i przedmioty, w jaki sposób nauczyciele będą przekazywali informacje o zadaniach do wykonania przez uczniów i sposobie kontaktu z nauczycielem.

Pamiętajcie, że nie są to wakacje. Ograniczcie kontakty towarzyskie i wyjścia z domu do niezbędnego minimum. Wykorzystajcie czas na naukę, utrwalanie materiału i czytanie lektur. Bądźcie mądrzy i odpowiedzialni.

Rodzicu!

Sprawdź czy Twoje dziecko wywiązuje się z obowiązku samodzielnej nauki. Pomóż mu w nauce w tym trudnym czasie.

 

Jeśli uczniowie potrzebują zabrać ze szkoły pozostawione w szafkach podręczniki, mogą to zrobić codziennie w godzinach 8.00-16.00.