Wzorem lat poprzednich, zapraszamy wszystkich chętnych do strefy kibica SP 17, w której uczniowie, rodzice i nauczyciele z naszej szkoły będą wspierać głośnym dopingiem uczestników biegu. Strefa będzie usytuowana na ul. Świętojańskiej, na przystanku trolejbusowym w okolicach sklepu Douglas (vis a vis EMPIK-u). Zapraszamy wszystkich chętnych około godz. 14.40 (o godz. 15.00 rozpoczyna się bieg). Mile widziane przebrania w barwach narodowych, gadżety do kibicowania, instrumenty, balony, flagi, itp.

Kibicujemy biegaczom, ale walczymy także o tytuł Mistrza Kibicowania, którego zdobycie premiowane będzie  otrzymaniem nagrody pieniężnej na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Koordynatorem naszej strefy kibica jest Pan Janusz Krawczyk – nauczyciel WF.

Gorąco zapraszamy!