Szanowni Rodzice

W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019 r. ogólnopolskim protestem w placówkach oświatowych informujemy o możliwości wystąpienia od tego dnia, aż do odwołania, utrudnień w funkcjonowaniu naszej Szkoły. 

W Szkole Podstawowej nr 17 w referendum strajkowym 95% pracowników wypowiedziało się za przystąpieniem do strajku. W przypadku rozpoczęcia przez nich strajku niemożliwe będzie przeprowadzenie zajęć dydaktycznych.

Szkoła będzie otwarta,  dyrektor będzie w pracyw miarę swoich możliwości będzie starał się zagwarantować opiekę każdemu dziecku, które pojawi się w placówce.

O wszelkich decyzjach strajkujących, mających wpływ na dalsze funkcjonowanie Szkoły, w tym przede wszystkim o terminie zakończenia protestu, będziemy informować Państwa na bieżąco.

W zaistniałej sytuacji prosimy Państwa o wyrozumiałość i uważne śledzenie strony internetowej Szkoły, na której będę zamieszczać informacje na bieżąco.

 

Dyrektor szkoły