W piątek już drugi raz w historii szkoły odbył się Koncert Mikołajkowy. W naszych murach zagościła spora ilość śpiewających Mikołajów, z góry sfrunęły różnego typu  anioły, zabrzmiały skrzypce, zawirowały śnieżynki, a i rury zagrały. Wszystko to w miłej atmosferze osłodzonej pysznymi ciastami przygotowanymi przez rodziców i nauczycieli. Można było podziwiać a nawet nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów. Słowem był to piękny czas. Piątkowy wieczór spędzony w szkole na pewno nie był czasem straconym. Konto Rady Rodziców wzbogaciło się o 3711 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na unowocześnienie i rozbudowę monitoringu szkolnego. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, z całego serca dziękujemy.