Nasi młodzi sportowcy zakończyli bogaty w sukcesy sezon startem w Mistrzostwach Gdyni w Czwórboju lekkoatletycznym. To wymagające wszechstronności od startujących zawody, w których każdy biega na 60 m, skacze w dal, rzuca piłeczką palantową i biega na 600 m – dziewczęta lub na 1000 m – chłopcy. O miejscu szkoły decyduje wynik pięciu zawodników.

W powyższych zawodach IV miejsce w Gdyni zajęła drużyna chłopców w składzie: Olek Soborski, Lech Chłopecki, Jeremiasz Olszonowicz, Dawid Cejer, Mateusz Grubalski i Daniel Gasparowicz. Indywidualnie III miejsce w Gdyni zajął Lech Chłopecki (gratulacje!)

W rywalizacji dziewcząt zajęliśmy VI miejsce, a szkołę reprezentowały: Nina Gałuszyńska, Karolina Skotniewska, Maja Chyc, Julia Adamska, Alicja Burdeńska i Ola Miszczak.