Na prośbę organizatorów przekazujemy informację o możliwości działań w ramach wolontariatu:

Zwracam się do Państwa z prośba o przekazanie uczniom Państwa szkoły informacji o możliwości wzięcia udziału w wolontariacie sportowym, który odbywać się będzie podczas biegu Runmageddon Gdynia w dniu 11.06 – 12.06.2022. Informacja głównie skierowana jest do uczniów powyżej 11 roku życia.

Wolontariat organizowany jest przez Fundację Runmageddon, która od ponad 7 lat prężnie działa w obszarze sportowym i zrzesza w swoich szeregach ponad 1500 osób rocznie.

Lokalizacja biegu: Park Kolibki, 81-525 Gdynia, al. Zwycięstwa 291

Proponowana strefa do obstawienia: Strefa Kids (meta/start oraz Trasa Kids) – (11.06 – 12.06.2022).

Godziny Wolontariatu: – 9:00-14:00 (11.06.2022)

9:00 – 14:00 ( 12.06.2022)

Godziny mogą jeszcze ulec zmianie 🙂

Pomoc na strefie Kids polega na obstawieniu trasy biegu dla naszych najmłodszych, czyli dzieci w wieku 4-11 lat. Przy każdej przeszkodzie stawiamy minimum jednego Wolontariusza, który ma za zadanie wyjaśnić jak pokonać tą przeszkodę oraz ewentualnie pomóc w jej pokonaniu dzieciom. Wszystkie zasady oraz instrukcja obsługi swojego stanowiska oczywiście będzie przedstawione młodzieży już w ciągu dnia Wolontariatu na specjalnej odprawie.

Jest to strefa, która szczególnie przypada do gustu naszym młodym Wolontariuszom, ponieważ jest na niej dużo zabawy i śmiechu 🙂

_Co zapewniamy dla Wolontariuszy: _

_- całodzienne wyżywienie,

_- koszulkę oraz bandankę Runmageddon, _