W dniu 17 kwietnia 2023 roku odbyły się Mistrzostwa Gdyni w drużynowych biegach przełajowych . Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsce w roczniku 2010 i młodsze, rywalizując z kilkunastoma innymi szkołami.
W tych samych zawodach chłopcy zajęli 6 miejsce.

Indywidualnie I miejsce zajęła Nina Gałuszyńska, a zespół dziewcząt uzupełniały: Karolina Skotniewska, Alicja Burdeńska, Anna Mielczarek i Ola Skotniewska. W drużynie chłopców pobiegli: Lech Chłopecki, Daniel Gasparowicz, Piotr Lesner, Jeremiasz Olszonowicz i Olek Soborski. Indywidualnie Olek Soborski zajął IV miejsce a Lech Chłopecki VI miejsce.

Dla wszystkich startujących ogromne gratulacje i trzymamy kciuki za dobry występ w finałach wojewódzkich, w których nasz zespół będzie reprezentować Gdynię.