Kończy się już rok poświęcony między innymi poetom K.K. Baczyńskiemu i T. Różewiczowi. Z tej okazji uczniowie kl. VII c i V b zaprezentowali montaż słowno-muzyczny oparty na poezji Baczyńskiego. Przeplatały się w nim wiersze z piosenkami we współczesnej aranżacji. Nie zabrakło też elementów biografii przedstawiciela pokolenia Kolumbów. Ten udany występ młodych artystów obejrzeli reprezentanci klas VI – VIII. Dostarczył on widzom wielu wzruszeń i niecodziennych wrażeń. Imprezie towarzyszyła wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów kl. VII, które były inspirowane wierszem T. Różewicza pt. „List do ludożerców”. Nad całością przedsięwzięcia czuwały panie: M. Szulist, B. Wierczińska, T. Wyrąbkiewicz.