W dniu 01.10 odbyły się Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym „ Penta DAY” w Pasymiu. Uczennica klasy 3a Konstancja Majewska reprezentująca klub UKS Gromik zdobyła indywidualnie II miejsce w kategorii 2013 oraz II miejsce w sztafecie ogólnopolskiej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!!

W sobotę 01.10.2022 siostry Gałuszyńskie wzięły udział w Biegach Junior Gdańsk. Obie stanęły na pierwszym miejscu w swoich kategoriach wiekowych:
Maja – 1B , zdobyła 1 miejsce na dystansie 200 metrów w kat. 6-7 lat, uzyskując najlepszy wynik ze wszystkich dzieci.
Nina – 4 B, zdobyła 1 miejsce na dystansie 500 metrów w kat. 10-11 lat.