W piątek (19.12.2014) odbyło się spotkanie uczniów i wychowawczyń klas IVa i Va. Do grona gości dołączyli także zaproszeni gimnazjaliści – absolwenci naszej szkoły.

Świąteczne spotkanie

W programie spotkania przewidziano własnoręczne wykonywanie świec, wspólne śpiewanie kolęd, wykonywanie bilecików do prezentów, poczęstunek oraz oglądanie filmu.

Świece wykonywano pod fachowym okiem instruktorów z Edu-Fun. Wszyscy uczestnicy zabrali ze sobą do domów własnoręcznie wykonane świece.

Śpiewanie kolęd zorganizowane zostało przy akompaniamencie pani Małgorzaty Szulist, a nad wykonaniem pięknych bilecików do prezentów czuwała pani Iwona Osowska.

Impreza zakończyła się koła godziny 20.30. Dziękujemy za liczny udział gimnazjalistów, absolwentów naszej szkoły, którzy chcieli spotkać się po latach ze swoim wychowawcą. Fotorelacja z imprezy znajduje się w galerii zdjęć. Serdecznie zapraszamy do jej obejrzenia.