18 i 19 grudnia 2019r. odwiedziły naszą świetlicę przedszkolaki z przedszkola „Pluszowy misiaczek” i „Złota rybka”. Spotkanie to miało charakter świątecznych warsztatów, na których dzieci śpiewały, tańczyły, poznawały bożonarodzeniowe tradycję oraz wykonały świąteczny obrazek. Przedszkolaki chętnie wypowiadały się na temat zbliżających się świąt, opowiadały o swoich marzeniach dotyczących prezentów, a przede wszystkim wykonały piękne obrazki przedstawiające Mikołaja i choinkę. Kolorowe wycinanki i mieniące się brokatowe ozdoby sprawiły, że prace plastyczne dzieci były wyjątkowo piękne. Szczególną atrakcją okazały się dla dzieci nasze świetlicowe zabawki, które sprawiły, że trudno było rozstać się z naszą szkołą. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach !!!