Dnia 27 listopada 2014 r. obchodziliśmy Święto Szkoły.

Uczniowie klas IV – VI spotkali się z podróżnikiem panem Michałem Kochańczykiem, który opowiadał o swoich niezwykłych podróżach, pokazywał zdjęcia ciekawych miejsc, gdzie rzadko kto dociera. Potem były zajęcia z wychowawcą. Najczęściej przypominano na nich sylwetkę Patrona szkoły wiceadmirała Józefa Unruga. Następnie wszyscy uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej, gdzie odbył się ,, Konkurs Piosenki”. Chodziło o to , aby każda klasa zaprezentowała jeden utwór przygotowany na lekcjach muzyki. Samodzielnie należało opracować choreografię. Jury w składzie: Aleksandra Urla, Alicja Przybylska, Izabela Procelli – Szynwelska wyróżniło trzy klasy:

IV c za piosenkę ,, Przyjdzie na nas taki dzień”,

VI b za piosenkę ,, Znak”,

VI c za piosenkę ,, Nic do stracenia”.

Nagrodę specjalną pani dyrektor A.Urla wręczyła uczennicy klasy VI b Martynie Ciegert.

Następnie klasy pod opieką wychowawców udały się na zwiedzanie wystawy poświęconej Józefowi Unrugowi. Została ona zorganizowana przez Pomorski Związek Żeglarski w Yacht Klubie Gdynia. A po południu można było miło spędzić czas na szkolnej dyskotece.