Żegnamy mijający rok szkolny. Był on inny niż poprzednie. Musieliśmy „zaprzyjaźnić” się z komputerem, zdalną formą nauki, nauczyć się być w oddaleniu od przyjaciół i nauczycieli. Rok ten jednak uświadomił nam jak ważna jest dla nas szkoła, „żywe” słowo nauczyciela oraz wspólne zabawy z kolegami. Mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny da nam tylko i wyłącznie radość z możliwości wspólnej nauki i przebywania w gronie rówieśników. Dziś natomiast żegnamy się i z radością witamy wakacje. Życzymy Wam drogie Dzieci wspaniałych i niezapomnianych przygód, samych radości, słońca, poznania ciekawych zakątków naszego kraju. Wracajcie do szkoły bogatsi o nowe doświadczenia, radośni i szczęśliwi, że znów będziemy mogli się spotkać!