Od 04.02.19r. do 08.02.19r. obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Bezpiecznego Internetu. Klasy IV i V przygotowały plakaty dotyczące bezpieczeństwa w sieci, natomiast klasy starsze wykonały prezentacje i ulotki, które po feriach zostaną rozdane uczniom i rodzicom. W tym czasie odbyły się także zajęcia warsztatowe poprowadzone przez przedstawicieli fundacji Dbam o mój z@sięg oraz In Gremio, w których uczestniczyły klasy V i VII. Na zajęciach uczniowie mieli okazję zweryfikować swoją wiedzę na tematy związane z korzystaniem z Internetu, dowiedzieli się, jak odpowiedzialnie korzystać z nowych narzędzi elektronicznych, portali społecznościowych oraz jakie zagrożenia mogą wynikać z nieodpowiedniego wykorzystywania tych urządzeń. W klasach VII zajęcia będą kontynuowane po feriach.