Szanowni Rodzice/Opiekunowie dzieci z klas 0-3

W związku z centralizacją księgowości gdyńskich szkół w Urzędzie Miasta Gdyni, a tym samym zmianą formy rozliczeń, wszystkie opłaty za obiady muszą być uregulowane w formie przelewu zgodnie z harmonogramem.

Termin ostateczny, kiedy wszystkie przelewy muszą wpłynąć na konto szkoły to 30-go każdego miesiąca (DO GODZINY 15-tej) (wcześniejsza informacja na temat opłat, kierowana do Państwa na początku tygodnia jest nieaktualna)

Każda wpłata, jaka zostanie dokonana po tym terminie, zostanie automatycznie zwrócona na konto wpłacającego, a dziecko nie będzie miało możliwości, by skorzystać z obiadów.

Mając na uwadze dobro dzieci naszych dzieci bardzo prosimy o terminowe wpłaty.

Kwota za miesiąc kwiecień: 60,00 zł. dotyczy tylko uczniów klas 0-3

PRZELEW NA RACHUNEK BANKOWY

nr konta: 69 1440 1026 0000 0000 1253 2927

w tytule koniecznie podajemy: imię i nazwisko dziecka, aktualna klasa

(niestety zdarzają się wpłaty z klasą dziecka nieaktualną od 2 lat)

Wszystkie odpisy za miesiąc marzec zostaną Państwu zwrócone na rachunek bankowy, prosimy nie odliczać sobie żadnych kwot z tyt. nieobecności dziecka!!!