11, 13, 12. 2018r. gościliśmy w świetlicy szkolnej przedszkolaki z przedszkola przy ulicy Kapitańskiej oraz ulicy Okrzei. Dzieci przyszły pod opieką swych pań a ideą wizyty było zaakcentowanie faktu, że święta tuż tuż. Przedszkolaki odgadywały zagadki związane tematem z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia, obejrzały multimedialną prezentację wprowadzającą w świąteczny nastrój. Główną częścią wizyty były zajęcia plastyczne. Dzieci otrzymały różnorodne materiały plastyczne i pod okiem pań ze świetlicy oraz pomocą dzieci świetlicowych wycinały, kleiły, odrysowywały, komponowały poszczególne elementy, a  wytworem tych działań były piękne i humorystyczne sylwetki reniferów i Mikołajów. Była też wesoła piosenka, instrumenty muzyczne i elementy rytmiki. Możliwość zabawy „świetlicowymi” zabawkami było wielkim przeżyciem i olbrzymią „frajdą” dla naszych małych gości.