http://www.hiszpania-apartamenty.pl/przewodnik-po-hiszpanii,torrejon-de-ardoz,1814.html

Drodzy uczniowie, mamy kolejną propozycję dla siódmoklasistów, choć w razie braku chętnych, nie wykluczone, że także uczniowie klas szóstych będą mogli wziąć udział w projekcie. Nawiązaliśmy współpracę ze szkołą w Hiszpanii „IES Luis de Góngora”. Chcielibyśmy w październiku przyszłego roku szkolnego odwiedzić  uczniów tej szkoły a w czerwcu powitać ich w naszych progach. Wymiana uczniów będzie dokonana na zasadzie „goszczenia” zatem  oferujemy „dach nad głową, wikt i zapewniamy popołudniowe atrakcje” osobie, która odwiedza nasz dom. Tego samego możemy się spodziewać od naszego partnera. Koszty jakie ponosi każdy uczestnik programu to koszty transportu oraz własnego „kieszonkowego”.

Chętnych do udziału w projekcie zapraszam do wypełnienia ankiety na podstawie której uczniowie będą dobierani w pary – jeden uczeń naszej szkoły zostanie dopasowany do konkretnego ucznia szkoły z Hiszpanii.

Formularze ankiety dostępne są w szkole u p. Osowskiej, w sekretariacie szkoły lub do pobrania TUTAJ -> EXCHANGE POLAND (pobrany formularz należy wydrukować, wypełnić i oddać do sekretariatu szkoły).