Dnia 4. października przypada Światowy Dzień Zwierząt. W związku z tym, po raz kolejny pragniemy włączyć się w akcję na rzecz zwierząt ze schroniska „Ciapkowo”.
W dniach 03.10. – 14.10. na rzecz czworonogów zbieramy:

– suchą i mokrą karmę dla psów i kotów (np. DOLINA NOTECI, ROCCO, WIEJSKA ZAGRODA ITP.).

Prosimy o przynoszenie karmy dobrze zbilansowanej, z dużą zawartością mięsa, gdyż zwierzaki trafiają do schroniska często w złym stanie fizycznym.

– koce, ręczniki, legowiska

– smycze, obroże

– gumowe gryzaki

NIE PRZYNOSIMY: pluszaków, kołder i poduszek puchowych.

Rzeczy prosimy zostawiać przy wejściu głównym. Uczniowie klas starszych mogą otrzymać dodatkowe punkty do zachowania. Prosimy ten fakt zgłaszać u pani na dyżurce. Po zakończonej akcji wychowawcy poszczególnych klas dokonają wpisów w e-dzienniku. A na uczniów klas młodszych u pań w dyżurce czekają drobne upominki.

Agnieszka Plichta