W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 3A odwiedzili Puck. Przygodę rozpoczęliśmy od spaceru z przewodnikiem, który opowiedział nam krótką historię miasta, o jego tradycjach i zwyczajach, oprowadził nas po najciekawszych miejscach oraz wyjaśnił na czym polegały zaślubiny J.Hallera z morzem. Podczas krótkiej przerwy mogliśmy skosztować smacznych lodów w najstarszej cukierni w Pucku oraz zakupić pamiątki również w najstarszym sklepie w tym mieście. Uczniowie wzięli udział w pokazie dmuchania szkła w Hucie Szkła Puck Glass oraz w warsztatach fusingu, czyli sztuce tworzenia obrazków z różnokolorowych kawałków szkła. Na efekty naszej pracy i wykonane obrazki czekamy z niecierpliwością, ponieważ zostaną one poddane procesowi zgrzewania w piecach.