IMG_0027 may.jpg - 41.11 KB

18 maja 2016 r. w Sielcu – dawnych rodowych dobrach Rodziny Unrugów odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Wzięli w niej udział nasi uczniowie, którzy z rąk organizatorki, przewodniczącej jury i kustosza zespołu dworsko – parkowego Dwór Marzeń z Izbą Admiralską  w Sielcu Pani Katarzyny Rodziewicz odebrali nagrody. Wśród laureatów znaleźli się : Małgorzata Borowska, zdobywczyni II miejsca w kategorii literackiej; Wiktoria Lange, która zajęła III miejsce w tej samej kategorii. Wyróżnione zostały Konstancja Frycz i Roksana Kasprzak autorki listów do Admirała Unruga. II nagrodę w kategorii plastycznej zdobyła Oliwia Danych za pracę „Jak pięknie jest w Gdyni”, a III miejsce zajęła Zuzanna Kołodziejska za pracę „W pracowni komputerowej”.  Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy  wszystkim, którzy z wielkim zaangażowaniem i odwagą wzięli udział w konkursie propagującym pamięć i dokonania naszego Patrona. Jednocześnie zachęcamy innych uczniów do udziału w tym konkursie w przyszłym roku.

IMG_0027 may.jpg - 41.11 KB