Nasza szkoła postanowiła wziąć udział w ogólnopolskiej akcji, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Spośród wielu profili dzieci umieszczonych na stronie www.marzycielskapoczta.pl wybraliśmy sylwetki trojga podopiecznych fundacji. Są to: Filip Abramik, Wiktoria Mering i Nikola Kowalik.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w akcji. Zapoznaj się z profilem dziecka, napisz list (kartkę) lub narysuj obrazek – każda forma wykonania jest mile widziana, włóż do koperty, a następnie wrzuć do skrzynki z napisem „Marzycielska Poczta” umieszczonej w naszej szkole. Nie zapomnij o naklejeniu znaczka.  Skrzynka „Marzycielskiej Poczty” znajduje się w holu przy głównym wejściu do szkoły. Czas trwania akcji to: 27.11.2018 – 12.12.2018 r.

Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym sprawiają mnóstwo frajdy. Na co więc czekasz? Podaruj uśmiech.  Dołącz do nas!