Uczniowie klasy 5A wybrali się w dniach 3-7 października do Władysławowa i  na Hel

aby w ramach Błękitnej Szkoły Nadmorskiego Parku Krajobrazowego aby zapoznać się  z zagadnieniami edukacji ekologicznej,  z szeroko pojętą tematyką morską, poszerzyć wiadomości na temat ssaków Morza Bałtyckiego, półwyspu Helskiego i ekosystemu Zatoki Puckiej. W ramach zajęć dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o owadach, obserwowali  i rozpoznawali ptaki, odwiedzili fokarium,  słuchali opowieści o bursztynie, własnoręcznie produkowali ozdobne arkusze papieru i odkrywali wydarzenia pewnej listopadowej nocy, podczas której na łące polowały sowy. W wolnych chwilach uczniowie słuchali czytanej lektury, bawili się grami świetlicowymi, malowali obrazy na gipsowych odlewach a także tańczyli na klasowej dyskotece i odwiedzili salon iluzji optycznych.

Zobacz zdjęcia w GALERII