Czerwiec to gorący okres nie tylko ze względu na aurę, ale także na ilość wydarzeń w szkole. Ten wpis podsumowuje czerwiec w kilku fotogaleriach:

Zaczęliśmy z wielkim przytupem Festynem Rodzinnym. Nie odbyłby się, gdyby nie zaangażowane grono pedagogiczne, oraz rodzice i uczniowie-wolontariusze. Wszyscy jesteśmy autorami tego sukcesu!

FOTORELACJA Z FESTYNU

Kolejną atrakcją były zajęcia w MDK w szerokim wachlarzu oferty.

FOTORELACJA Z MDK

Ponieważ nasi uczniowie zdobyli w II semestrze wiele nagród, postanowiliśmy je wręczyć na apelu 21.06.2023.

FOTORELACJA Z APELU

Kiedy już wszystkie oceny zostały wystawione postanowiliśmy zabawić się w poszukiwaczy skarbów i wyruszyć przygodzie na spotkanie!

FOTORELACJA Z RAJDU

Zakończenie roku szkolnego też było niezwykłe. Dla ósmoklasistów, było to pożegnanie z nauczycielami, swoją wychowawczynią, korytarzami szkolnymi, salami oraz kolegami i koleżankami „z klasy”. Teraz inni młodzi ludzie będą nazywani „z klasy”.

POŻEGNANIE ÓSMOKLASISTÓW

ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS I- VII

Znakomita część zdjęć została wykonana przez p. Gałuszyńską, której składamy serdeczne podziękowania za upamiętnienie ważnych w życiu Szkoły chwil.