Już niedługo Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji Mały Samorząd Uczniowski ogłasza dla klas 0-3 konkurs na „Najpiękniejsze życzenia wierszem lub piosenką” dla tych wyjątkowych osób w każdej rodzinie.
Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę, więc warto się zastanowić, nad doborem kategorii.
Przy ocenie nadesłanych życzeń jurorzy będą zwracali uwagę na wartość literacką i muzyczną prezentowanych utworów, poziom wykonania, a także ogólny wyraz artystyczny. Nagrody przyznane zostanę za miejsca I, II i III w dwóch kategoriach: wiersz i piosenka.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż uczestnicy mogą zgłaszać do konkursu tylko i wyłącznie wiersze lub teksty piosenek, które są ich autorstwa. Nagraną piosenkę lub wiersz należy przesłać na adres: a.galarda@sp17.eu do piątku 29 stycznia. Piosenka nie może być dłuższa niż 3 minuty.
Mały Samorząd Uczniowski