Świetny występ zanotowali reprezentanci szkoły w Halowych Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych. W kategorii rocznika 2007-2008 złote medale zdobyły:

Agata Kopacz w biegu na 50 m z czasem 7,19 i Paulina Babrukiewicz w pchnięciu piłką lekarską (2 kg) – 8,97 m , srebrny medal dla Klaudii Chojeckiej w skoku wzwyż –  125 cm. Ich starsi koledzy w roczniku 2005-2006 byli również na najwyższym stopniu podium: Szymon Hołomej z ogromną przewagą wygrał bieg na 50 m (6,32 s), natomiast Oskar Wojciechowski zdobył złoto w skoku w dal z wynikiem 5,11 m. Dobrze zaprezentowali się również: Sara Guz  4 m.  w skoku wzwyż, Kinga Żendarska – 6 m. w biegu na 50 m i Marcin Szatkowski – 6 m. w pchnięciu kulą.

W klasyfikacji drużynowej, młodsze dziewczęta zajęły I miejsce wśród szkół gdyńskich, a starsi chłopcy sklasyfikowani zostali na  III miejscu.

Gratulujemy!!!