W naszej szkole od 2018 roku pracujemy na platformie GSuite, choć dopiero od niedawna jest ona użytkowana przez wszystkich uczniów i pracowników szkoły.

Dwa ważne linki dla uczniów i rodziców związane z działaniem tej platformy znajdują się poniżej.

Jeśli Państwa dziecko nie ma jeszcze założonego konta w domenie szkolnej (czyli z końcówką @sp17.eu) to uzupełnią Państwo formularz  „Zgoda na założenie konta dla dziecka”  i czekają na maila zwrotnego od Google z wygenerowanym hasłem aktywacyjnym (ważnym przez 24 godziny). Czasem mail od Google „wpada” do różnych segregatorów/folderów na Państwa skrzynce mailowej, więc proszę uważnie przeglądać pocztę razem z folderem SPAM.

Jeśli Państwa dziecko utraciło hasło, lub nie zdążyło się zalogować na swoje nowe konto zanim hasło tymczasowe straciło ważność, to proszę uzupełnić formularz o nazwie: „Prośba o wygenerowanie nowego hasła tymczasowego”  i sprawdzać adres poczty podanej w zgłoszeniu (wraz z folderem SPAM)