We wtorek, 29 maja, mali aktorzy ze szkolnego koła teatralnego klas I-III, zaprezentowali przedstawienie ,, Księżniczka i smok”. Fabuła spodobała się widowni. Smok-Miłosz Bratkowski, długo szukał księżniczki, a gdy już ją znalazł-Kingę Smyrę, to zabrał  do swojego zamku. Kinga została ,, panią ” zamczyska i codziennie gotowała mu  zupę ogórkową, jego ulubioną. Zamku strzegł dzielny rycerz – Łukasz Osowski, pokojówki – Nadia Rokosz i Maja Kacik, sprytny lokaj – Emilka Koprowska oraz paź malutki – Zosia Białopiotrowicz. Do zamku przybyli trzej królewicze-Leszek Chłopecki, Dawid Karpowicz i Kacper Kołodziejski. Ten ostatni, skradł serce księżniczki, obiecał wiele prezentów i został jej mężem. Odbyło się huczne weselisko, na które zaproszono dworzan – Olę Miszczak, Sarę Czyżewską, Ninę Suchan i Paulinkę Rutkowską.

Na swój występ ,, Gwiazdeczki ” zaprosiły rodziców, rodzeństwo i znajomych. Występ bardzo się udał, były gromkie brawa i sporo radości.