Miniony tydzień obfitował w bardzo wiele wydarzeń. W niedzielę młodzi teatromani udali się do Teatru Muzycznego na przedstawienie „Piotruś Pan”. Wszyscy byli oczarowani. Od poniedziałku oczekiwaliśmy na Mikołaja.W szkole pojawiła się piękna zielona choinka. Dzieci były naprawdę grzeczne, we wszystkich uczniowskich butach znajdowały się jakieś prezenty. Niektórzy byli na przedstawieniu „Pchła Szachrajka”, inni uczestniczyli w warsztatach z robotyki, jeszcze inni obdarowani zostali słodyczami lub innymi drobiazgami.  A po południu…. Pierwszy Kiermasz Mikołajkowy. We wtorek prezentowały się dzieci z klas 0-3, w środę uczniowie z klas 4-6. Każda z grup przygotowała występ artystyczny, a także wystawiała przygotowane przez siebie ozdoby świąteczne i nie tylko. Przy okazji można było odkryć rozliczne talenty nauczycieli. Okazało się, że pani od matematyki doskonale szydełkuje, pani od biologii w wolnych chwilach maluje obrazy, a anglistki są uzdolnione wielokierunkowo: haftują, pieką smakowite ciasta, szydełkują, malują i potrafią wiele innych rzeczy. Brawo! Obydwa wieczory upłynęły w miłej atmosferze. Echa tych spotkań słychać aż do piątku.