Obecna sytuacja budzi wiele pytań, nie tylko u dorosłych. Również dzieci odczuwają wszelkie niepokoje tego trudnego czasu. Dlatego, aby odciążyć zmartwieniami tych najmłodszych gdynian i pomóc im odnaleźć się w tej nowej sytuacji – Gdynia Rodzinna co czwartek zaprasza na spotkania online z wiceprezydentem Gdyni Katarzyną Gruszecką-Spychałą. Podczas tych spotkań dzieci będę mogły podzielić się najbardziej nurtujące ich pytaniami, na które otrzymają odpowiedź.

Projekt „Dzieci pytają” będzie miał formę cyklicznych spotkań online co czwartek o godzinie 15:00. Spotkania będą odbywać się na profilu facebookowym Gdyni Rodzinnej z Katarzyną Gruszycką-Spychałą, wiceprezydent Gdyni. Pytania będzie można zadawać na dwa sposoby: na żywo lub przesyłając je wcześniej na adres mailowy rodzina@gdynia.pl , a także poprzez  facebookowy profil Gdyni Rodzinnej , SMS na numer 695 442 101.