Dnia 23 maja 2017r. w Domu Kultury w Kosakowie odbyły się eliminacje do Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Błękitna Melodia z Piosenką NA Fali”. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny „Małe siedemnastki” złożony z dziewczynek z kl III A oraz zespół wokalny „Siedemnastki”, złożony z dziewczynek z kl IV A i IV C. Spośród licznych wykonawców zostało wyłonionych kilku solistów i kilka zespołów w różnych kategoriach wiekowych. Oba nasze zespoły przeszły do finału i zajęły zaszczytne II miejsce. GRATULUJEMY

 Skład zespołu „Małe siedemnastki”: Maria Kopeć, Alicja Żurowska, Zuzia Nitka, Marta Mania – kl III A. Skład zespołu”Siedemnastki”: Nela Gwiazda, Antonina Gzyl, Martyna Skwierawska, Kasia Walas, Natalia Wierzbicka, Zosia Wojtania, Kinga Surówka, Nina Wohs – kl. IV A, Sara Guz, Klaudia Chojecka, Wiktoria Krzepicka, Agata Kopacz – kl. IV C.