Drodzy Uczniowie !

Zgodnie z tradycją Świąt Bożego Narodzenia i zwyczajem naszej szkoły nauczyciele języków obcych pragną zorganizować konkurs na najładniejszy Wieniec Adwentowy i najciekawszą Kartkę Świąteczną z życzeniami w języku angielskim, niemieckim lub francuskim.

Wszyscy uczniowie klas 7 i klas 8, którzy zechcą wykonać wieniec adwentowy i kartkę świąteczną w języku obcym powinni przynieść swoje prace i pozostawić je do sfotografowania w dyżurce przy wejściu do szkoły najpóźniej do 30.11.2020r.

Zdjęcia wszystkich prac zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły i każdy uczeń będzie mógł na jedną z nich zagłosować  online.

Najładniejsze i najciekawsze prace, które zdobędą najwięcej głosów zostaną nagrodzone.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i wspólnej zabawy!