Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0-VI do udziału w konkursie plastycznym ,,Planeta Mleka” organizowanym przez dostawcę szkolnego mleka. Celem konkursu jest promowanie codziennego spożywania mleka i  mlecznych przetworów. Praca musi być wykonana indywidualnie, dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, kolaż, itp.), ale w formacie A 4 lub A3 w układzie pionowym lub poziomym, na materiale typu brystol. Praca musi być podpisana na odwrocie imieniem, nazwiskiem ucznia wraz z podaniem klasy i szkoły.
Pracę konkursową należy dostarczyć do p.Renaty Reszelewskiej do sali 13, do 22 maja 2017r. (poniedziałek). Rozstrzygniecie szkolnego etapu tego konkursu nastąpi 26 maja.

 
,,Drogie dzieci,
Dajcie się ponieść fantazji i wyobraźcie sobie tytułową ,, Planetę Mleka”! Jak wyglądają jej mieszkańcy? Czy są podobni do nas, a może zupełnie nas nie przypominają? Jakie są ich domy, szkoły, ulubione miejsca? Jak najchętniej spędzają wolny czas? Wszystko zależy od Was. Oddajcie się marzeniom i stwórzcie jedyną w swoim rodzaju pracę plastyczną. Dla autorów najciekawszych dzieł czekają fantastyczne nagrody”
                                                                                               Wasze Szkolne Mleczko