W tym tygodniu w budynku naszej szkoły pojawią się materiały związane z udziałem w konkursie uDOSTĘPniacze organizowanym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. W związku z powyższym drogi uczniu, rodzicu, gościu odwiedzającym naszą szkołę, nie przechodź obojętnie obok naklejki na ścianie lub drzwiach naszej szkoły, zatrzymaj się, przeczytaj i zastanów chwilę nad jej treścią.

Uczniów klas IV-VII naszej szkoły zapraszam serdecznie na warsztaty i lekcje, a także do konkursu, który będziemy razem realizować. Będziemy pracować z iPadami, własną kreatywnością i wrażliwością. Konkurs trwa do 27 września i zacznie się na najbliższej godzinie wychowawczej, a następnie zbierzemy się w  sobotę  14 i 21 września o godzinie 9.00 w szkole aby razem pochylić się nad problemem „dostępności” wokół nas.

Formularz zgłoszeniowy do konkursu znajduje się TUTAJ.

Więcej informacji na temat samego konkursu można uzyskać na stronie: LINK