Dziś odbyło się zakończenie projektu eTwinning zatytułowanego „My City 2018”. Projekt ten polegał na przygotowaniu prezentacji w programie Power Point dotyczącej przewodnika po wybranym

mieście – mieście szkół partnerskich. Przewodnik ów miał przybliżyć sferę kultury, muzyki, sportu iin.   miasta w którym mieszkają i uczą się uczniowie ze szkół partnerskich. Zwieńczeniem projektu była video konferencja z jedną z wybranych szkół. My odbyliśmy naszą ze szkołą z Amsterdamu. Nasi uczniowie mieli okazję na żywo komunikować się z uczniami ze szkoły oddalonej od nas o tysiące kilometrów.

Opiekunka projektu p. Osowska dziękuje wszystkim zaangażowanym uczniom naszej szkoły – tym, którzy uczestniczyli w nim fizycznie, oraz doradcy sprzętowemu – Marcelemu.