Z tej okazji uczniowie mieli możliwość przypomnienia sobie jej historii od samego początku istnienia. Prezentację na ten temat pokazała Zuzanna Ciebień z kl. 7c, która wygrała zeszłoroczny konkurs ” Kronika szkoły”.
Zgodnie z tradycją tego dnia zostały też przyznane nagrody uczniom, którzy otrzymali tytuł: „Uczeń godny naśladowania”. Zasłużyli na niego: Marcelina Nitka i Lena Wicenty z kl. 5b, Daniel Gasparowicz z kl. 5a, Oliwier Barzowski z kl. 6a, Patryk Kaszubowski i Marta Kupc z kl. 7a, Zuzanna Grabowska z kl. 7c, Natalia Paszka z kl. 8a, Igor Giętkowski i Maja Rutecka z kl. 8c i Iga Sokołowska z kl. 8d.
Dzisiaj rozstrzygnięty też został konkurs na najpiękniejszy wystrój sali z okazji urodzin szkoły. Wygrały klasy 8b, 7c oraz 4b. Galerię zdjęć udekorowanych sal lekcyjnych można obejrzeć TUTAJ

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy, a naszej szkole życzymy 100 lat!!!