W ubiegły piątek świętowaliśmy jubileusz naszej szkoły. Pogoda dopisała. Przybyło do nas wielu zacnych gości, którzy razem z nami byli tego wyjątkowego dnia. Uczniowie klas II- VI uczestniczyli w jesiennym rajdzie, gdzie wędrowali lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Gościom zaśpiewano turystyczne piosenki. Podczas uroczystości oficjalnych zostały wręczone nagrody nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom biorącym udział w konkursach związanych z jubileuszem szkoły. Zebrani obejrzeli prezentację na temat historii ,,Siedemnastki” i film będący zapisem wspomnień dawnych uczniów,rodziców oraz nauczycieli. Program uświetnili uczniowie: Jakub Leżohupski, Apolonia Szukała, Konstancja Frycz i absolwenci: Maciej Głowacki , Robert Hennig.Wielkie wrażenie na gościach zrobił projekt plastyczno-techniczno-matematyczny przedstawiający sześciany pokryte grafikami zrealizowany przez uczniów pod opieką pani Wyrąbkiewicz. Po części oficjalnej dyrektor Urla zaprosiła wszystkich przybyłych gości na poczęstunek .