Drodzy Uczniowie,

Pierwszy tydzień nauki na odległość za nami. Życie zorganizowało nam przyspieszony kurs nauki korzystania z nauczania on-line. Wiem, że nie wszystko było idealnie, ale wszyscy się uczymy. Patrząc jednak na ilość uczniów i nauczycieli pracujących już w systemie GSuite lub w inny sposób starających się kontynuować nauczanie, jestem z Wszystkich bardzo dumna. Brawo Wy!

Teraz przed Wami weekend. Odpocznijcie od nauki, upieczcie ciasto, zagrajcie w planszówki z rodzeństwem i rodzicami. Może jakieś rękodzieło…. Dziewczyny mogą wspólnie z mamą zrobić sobie domowe SPA, a chłopcy może pomajsterkują z tatą lub zrobią porządek w ogródku. Zresztą użyjcie wyobraźni, ona podpowie Wam, jak spędzić ten czas.

Pamiętajcie ” Zostajemy w domu”. To nie jest czas na spotkania towarzyskie.

Monika Małyszko

dyrektor SP 17