We wtorek 17.03.2015 o godz. 17.00 w stołówce szkolnej odbyło się podsumowanie projektu ,, Ścieżki gdyńskie”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami oraz zaproszeni goście. W czasie spotkania uczniowie zaprezentowali wiedzę na temat Gdyni, którą zdobywali od września. Dzieci rozwiązały krzyżówkę, układały puzzle, odpowiadały na pytania dotyczące historii i dnia dzisiejszego naszego miasta. Do współpracy zostali zaproszeni również rodzice, którzy razem z dziećmi wykonywali zadania. Wybrani uczniowie z każdej klasy odczytali opisy herbu Gdyni oraz listy zachęcające do odwiedzenia naszego miasta. Każda klasa zaśpiewała również piosenkę o Gdyni. Na zakończenie wszyscy obejrzeli prezentację multimedialną przedstawiającą nasze wędrówki po mieście. Po zakończeniu p.Wicedyrektor podziękowała wszystkim za wspaniałe przygotowanie projektu.