Kochani Rodzice i Uczniowie,

Przed nami trzy dni wolne, które warto wykorzystać na oderwanie się od doskwierającego wszystkim siedzenia przed ekranami laptopów, smartfonów i komputerów. A gdyby w tym czasie choć na jeden dzień je odstawić? Zaplanujcie taki czas, uprzedźcie rodzinę i znajomych, że będziecie off-line. Wspólnie wybierzcie taki dzień lub chociaż kilka godzin, w którym nie zaglądacie do mediów społecznościowych, nie wysyłacie znajomym informacji, nie spoglądacie na ekran telefonu.  Niech to będzie moment, w którym skupicie się na tworzeniu rodzinnych relacji. Ja już wybrałam- poniedziałek.

Wykorzystajmy ten czas na bycie razem rodziców i dzieci. Zaplanujmy gry planszowe, wspólne pieczenie ciast lub gotowanie, a jeśli pogoda pozwoli wycieczki piesze lub rowerowe.

Życzę wszystkim dobrych pomysłów i wytrwałości.