Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”. Jest to konkurs dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

Polega on na jednorazowym wypełnieniu testu z języka angielskiego w macierzystej szkole ucznia. Test ów zawiera wiedzę z zakresu gramatyki i znajomości słownictwa języka angielskiego oraz szereg pytań z „lektury” wyznaczonej przez organizatorów konkursu.

W tym roku lekturą dla uczniów klas III – IV jest „Puss in Boots”, natomiast uczniowie klas V-VI mają za zadanie zapoznać się z książkę pt. „Theseus and the Minotaur” (obie książki wydawnictwa MM Publications).

Rodziców chętnych do przeczytania dzieciom lektury lub pomocy w przygotowaniu się do konkursu zapraszamy do kontaktu z opiekunem konkursu – p. Iwoną Osowską w celu omówienia szczegółów.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo pod adresem:

http://www.fox.wombb.edu.pl/pages/strona-glowna

Z góry dziękuję za zainteresowanie i zapraszam do współpracy.