W najbliższy poniedziałek do szkoły wracają klasy: 4 abc, 5 a, 6 abc. Pozostałe klasy 7 -8 pracują online.

Dnia 17.05. nieobecna będzie p. Wyrąbkiewicz. Klasa 4 a ma zastępstwo z p. Szulist, natomiast klasa 5 a ma zastępstwo z p. Przybylską.

Również tego dnia nieobecny będzie p. Krawczyk. Klasa 5 a ma zastępstwo z p. Jabłońskim, 7 a jest zwolniona.

W poniedziałek nieobecna będzie p. Grodzicka i p. Jakubowska – Chlewicka. Klasy na nauczaniu online mają okienka, klasy uczące się w szkole mają zastępstwa.

W poniedziałek klasa 7 d na 2 lekcji będzie miała doradztwo zawodowe z p. Mężeńską.

Przypominam, że do szkoły wchodzimy wyznaczonymi wejściami. Uczniowie przebywają tylko w swoich klasach. Wchodząc do szkoły, dezynfekujemy ręce. Pamiętamy o obowiązku noszenia maseczek! Nie korzystamy z szatni. W miesiącu maju na czas nauczania hybrydowego starszym uczniom nie będą wydawane obiady na stołówce szkolnej. Jak zawsze klasy 4 mogą korzystać z opieki świetlicowej. Grupa uczniów z klasy 4 a zajęcia kompensacyjne z wtorku ma przesunięte na poniedziałek po lekcjach.

Do zobaczenia wkrótce!