Drodzy Uczniowie klas 4-8,

Od 17.05.21  (poniedziałek) wracacie do nauki stacjonarnej, najpierw w systemie hybrydowym
(w wybrane dni w szkole, w pozostałe jeszcze zdalnie w domu), potem od 31.05.2021 już tylko stacjonarnie. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli spotkać się z Wami twarzą w twarz, a nie tylko przy pomocy kamery. Powrót do szkoły, tak długo oczekiwany, niech będzie powrotem do  dobrze znanych miejsc i przyjaciół. Czekamy na Was z radością, niecierpliwością i pewną obawą czy na pewno się rozpoznamy? Może urośliście, wydorośleliście,  zmieniliście fryzury? Teraz przed nami czas nadrabiania zaległości towarzyskich, uczenie się bycia razem ze sobą, przypominanie sobie, gdzie jest sala komputerowa, biblioteka czy sekretariat. I tylko takie zaległości musimy nadrobić. Porozmawiamy o Waszych i naszych nauczycielskich sukcesach i porażkach, radościach i smuteczkach. Wspólnie ocenimy, co zmieniło się w szkole. Będziemy wymagać od wszystkich uśmiechu, życzliwości i wyrozumiałości. Niech to będzie dobry czas dla Siedemnastki.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej nr 17