Wstyd

Dnia 22 grudnia ostatni raz w mijającym roku 2016 byliśmy w szkole. Wszyscy uczniowie uczestniczyli w wyjątkowym projekcie przygotowanym przez nauczycieli i uczniów.

Były zachwycające jasełka przygotowane przez panią Wilczewską i klasę III a. Podziwialiśmy starannie przygotowane kostiumy, pomysłową dekorację, cudowny śpiew kolęd. Panie: Kosicka i Klebba przygotowały kolejną część projektu ,, Smaki Wigilii w Polsce i w Anglii”. Poznaliśmy dania typowe dla tych dwóch krajów. Zainteresowanie wzbudził płonący pudding i strzelający christmas craker. Panie: Osowska i Kowalczuk zaprezentowały ,,Święta Bożego Narodzenia w utworach muzycznych krajów anglojęzycznych”. Było tu mnóstwo pysznej zabawy – konkurs sprawdzający znajomość angielskich utworów muzycznych, wspólna nauka piosenki z pokazywaniem, występ bandu z VI a, odgadywanie słówek w popularnej  piosence o dzwonkach. Panie: Gończ, Kustra, Samsel wspólnie z klasami IV – VI wykonały ekologiczne zabawki na choinkę wykorzystując patyczki po lodach, szyszki , piórka. Na koniec odbyły się klasowe Wigilie. To był dzień pełen dobrych emocji i różnego rodzaju wzruszeń. Do siego roku!Wstyd