W dniu 03.04 odbyło się rozdanie nagród dla zwycięzców i wyróżnionych w ramach XI Finału Wojewódzkiego Konkursu „Baśnie i legendy Kaszubskie”.

Konkurs objęty jest patronatem honorowym Pomorskiej Kurator Oświaty, p. Małgorzaty Bielang, którą reprezentowali wizytatorzy – p. Barbara Demek-Bochniak i p. Robert Redliński. Finaliści z całego Pomorza mieli okazję obejrzeć występy uczniów SP82 w Gdańsku, ale też odebrać gratulacje od Kuratorium Oświaty i Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego reprezentowanego przez dyr. Łukasza Richerta. 

W kategorii wiedza II miejsce zajęła Aleksandra Miszczak w grupie wiekowej IV-V, z klasy V A. – to dwa punkty na koncie Oli w rekrutacji do szkół średnich za

W kategorii praca plastyczna III miejsce zajęła Kaja Komosińska w grupie wiekowej IV-V, z klasy V B. Wyróżnienie otrzymał Jan Sebastyański z klasy IV B, a dzięki uprzejmości mamy Jasia możemy pochwalić się bogatą fotorelacją z tego wydarzenia. Dziękujemy.

Podziękowania z przygotowanie uczniów otrzymały p. Bożena Wierczińska i p. Katarzyna Samsel.

Fotorelacja znajduje się TUTAJ