„Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu. Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło.”

Stefan Wyszyński

 

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

 

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/22. Życzę Wszystkim, aby był to dobry czas .Dbajmy o siebie wzajemnie, bądźmy uważni i troskliwi. Oby udało się zrealizować plany i marzenia te wielkie i te małe. Dbajmy o siebie wzajemnie. A w ramach troski o siebie i innych przypominam o podstawowych zasadach bezpieczeństwa: dezynfekcja, dystans, maseczka. Rodzicom przypominam, że do szkoły przychodzą uczniowie zdrowi, bez jakichkolwiek objawów choroby. Niech to będzie dobry rok!

 

Monika Małyszko